ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Mgr. Vendula Ciběnová

Online právní služby

Jste pracovně vytížení a nemáte dostatek volného času pro návštěvu advokátní kanceláře a osobní konzultaci s advokátem? Případně je pro Vás příjemnější řešit svůj problém ze své kanceláře nebo z pohodlí domova? K poskytnutí právní pomoci není potřeba navštívit advokátní kancelář. Z tohoto důvodu nabízíme poskytování právních služeb online, a to prostřednictvím komunikačních prostředků na dálku (zejména prostřednictvím telefonu, e-mailu, programu Skype aj.).

Výhodou poskytování právních služeb online je rychlost, úspora Vašeho času jinak stráveného na cestě a finančních prostředků vynaložených na dopravu.

V případě, že máte zájem o online poskytnutí právních služeb, neváhejte se na nás obrátit, a to zasláním Vašeho požadavku na poskytnutí právní služby online prostřednictvím e-mailu na cibenova@ak-cibenova.cz, facebooku nebo prostřednictvím formuláře uvedeného níže.

Po obdržení Vašeho požadavku Vás budeme následně kontaktovat, abychom si domluvili bližší podrobnosti poskytnutí právní služby online (rozsah, výše odměny, termín dokončení apod.). Dovolujeme si Vás zároveň informovat, že budete vyzváni k:

  • zaslání fotografie nebo skenu obou stran svého platného občanského průkazu a v případě, že občanský průkaz nemáte k dispozici, tak jiného osobního dokladu obsahujícího fotografii, jméno a příjmení a adresu trvalého bydliště;
  • potvrzení, že jste se seznámili a souhlasíte s podmínkami poskytování právních služeb online (ke stažení níže);
  • zaslání veškerých dokumentů, které máte k dispozici ke svému případu.

Neváhejte se na nás obrátit

Mgr. Vendula Ciběnová: +420 739 636 158, cibenova@ak-cibenova.cz

Mgr. Jana Zárubová: +420 724 729 981, zarubova@ak-cibenova.cz 

ak-cibenova.cz | © Copyright 2021 | Patrikorsak.cz